| aaffffffffffffffjkhjljh a întrebat:

Am 13 ani. Si as vrea sa fiu cu o fata. Chestia e ca am fost cu ea odata, i-am cerut prietenia, si a acceptat deoarece nu a vrut sa ma simt rau. Si dupa un timp, (cand nu mai eram "impreuna") mi-a zis ca ma place umpiC. Dar acum nu stiu cum sa o intreb. Ajutati-ma va rog. Cum sa o intreb.

5 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Sunt fata deci poti sa o intrebi daca simte ceva pentru tine sau daca tea placut cu adevarat cand erati impreuna si daca te mai place di daca spune ca te mai place poti sa incerci sa ii mai spui o data daca vrea sa fie cu tinehappy

| lavynika a răspuns:

Intreab-o daca simte ceve pentru tine, daca crede ca mai exista o sansa sa va impacati, daca isi doreste sa o luati de la capat si sa schimbati ceva.Mult succes:*

| bogdy2009 a răspuns:

Direct si verde-n fata, nu fi sfios,
te duci si o intrebi daca ar dori sa fie cu tine
dar te cam grabesti cu fetele, la 13 ani, nu prea iti poti gasi si "sotia" ca sa zic asa, insa sex poti facelaughing

| leonet09 a răspuns:

Ii spui : Stii (numele fetei) eu chiar simt ceva pentru tine si stii daca si tu simti ceva pentru mine as vrea sa... sti sa luam totul de la inceput fiindca am treit clipe minunate impreuna si ma simt singur fara tine si as vrea sa fim impreuna... ceva de genu si iti garantez ca merge

| Cristinaaa a răspuns:

Intreab-o si tu: simti ceva pentru mine?