| anonim_4396 a întrebat:

Hi...:X! Am o problema, si as vrea sa ma ajutati! Inainte sa se termine scoala, un baiat, cel mai tare din scoala, mi-a cerut prietenia! Eu l-am refuzat deoarece eram cu altul! acum, as vrea sa ma combin cu el, dar nu stiu cum sa-i sp! MA puteti ajuta? Adica, in ultimul timp, m-am dat pe langa el, am inceput sa vb cu el mai mult decat de obicei, dar nu mai stiu daca ma place, daca mai vrea sa fim impreuna...decistraight faceApp:Am 14 ani! si el 15 credbig grinCum as putea sa ma combin cu el, sau sa-l fac sa ma intrebe?laughingHelp mee!:X

Răspuns Câştigător
| BiAnK_9624 a răspuns:

Pai.eu in locul tau as proceda astfel. Vobind cu el despre anumite lucruri las intrba cum mai sta cu dragostea.Las intreba ce fata la mai vrajit.si cu cine ar vrea sa fie.In felul asta afli si daca te mai place. sper ca te-am ajutat.:*

Funda?batting eyelashes:X:*

2 răspunsuri:
| EcstasyW a răspuns:

Pai prima oara ii zici daca vrea sa vina cu tine in parc dupa va duceti intr-un loc romantic doar voi doi si ii zici mai vrei sa fim prieteni si te uiti in ochi lui...

| LordUndead a răspuns:

Fi mai tupeista. Vorbeste deschis cu el, arata-i ca-l placi.