| mistico23 a întrebat:

Salut,am 13 spre 14 ani si imi place de o fata din clasa mea.Eu sunt putin mai plinut dar imi place la nebunie de ea. Spuneti-mi-i va rog cum pot sa o cuceresc deoarece sunt timid

4 răspunsuri:
| Jhfdfd a răspuns:

Lasa timiditatea si treci la atac bestie laughing)... nu trebuie sa fi timid nu iti face nimeni nimic tongue deci imprietenestete bine cu ea si o poti intreba chestii gen : imi place de tine, e reciproc? sau vezi tu, da trebuie sa fii neaparat sincer si sa ii spui ce simti happy

Răspuns utilizator avertizat
| IuliiMD a răspuns:

Fetele apreciaza mult cand le spui sentimentele tale nu cand ascunzi deci cheam-o intr-un loc retras si spune-i ce simti

| Ionescu_Catalin_1992 a răspuns:

In primul rand actioneaza cu tupeu, te dai la prietena ei cea mai buna, o iei la misto putin, nu o bagi prea mult in seama.Si o sa vina ea la tine.