| CalinescuMarius132 a întrebat:

Salut, am 14 ani iar iubita mea face 13 in 4 zile. Suntem impreuna de 2 luni si ceva, si nu stiu ce sa ii cumpar de ziua ei. Vreau cv special, nu ma uit la bani.

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cu 17 000 de euro, un duster dotat cu toate pe el sau macar cu 10 000 unul chel.

| agoodvampire a răspuns:

Daca ai undeva la iarba verde unde sunt copaci, chiar si langa un lac poti face un picnic dar mai spre seara sa fie putin intuneric. Pui o patura draguta iar in jurul ei multe lumanari aprinse si de mancare te gandesti tu ce sa iei. Daca are o petrecere pur si simplu te duci la ea la petrecere si ii spui la ureche ca va primi cadoul de la tine putin mai tarziu. Apoi dupa ce pleaca invitatii o legi la ochi si o duci in locul acela big grin va fi foarte impresionata tongue Stiu, cand te gandesti pare ceva din filme laughing dar asa imi place sa gandesc, nu chiar realistic

| mariuseu12 a răspuns:

La 13 ani... pai sa fim cu picioarele pe pamant si eu iti aic sa ii iei ceva gen ursulet plusat ceva pufos aste le place la varsta respectiva+ca faptul ca e de la tine il va face de nepretuitbig grin sper ca te.am ajutat

| DolsePapusika a răspuns:

Off de cate ori a fost postata o intrebare ca aceasta si cum am spus in trecut pe contul Dolse Papusik va spun si acum
De data asta sa fim originali.
http://www.crownfashion.ro/cumpara/bratara-fantezie-cu-inimioare-1405520
http://www.crownfashion.ro/......ove-875725
http://www.crownfashion.ro/......lă-804046

Un parum din paris ar fi dragut exista un set de parfumuri (2) pe unul scrie mini sex, iar pe celalalt mini love.
Ii place sa faca miscare? O simpla plimbare cu bicicletele prin parc
seara pare cava romanic punctul culminant este cand ea va descoperi intentia ta o patura pe iarba sau doua perne de jur imprejur lumanari parfumate (ai grija sa faci o inima mare din ele) si un buchet maaaree de flori. Prin sentimente e cel mmai usor sa o impresionezi. Succes! Si... fundita...
Si da e foarte ok sa-i iei un ursulet mareee dar mare de plus. :)

| aNoNN1m a răspuns:

Un lamborghini gallardohappyo sa fie incantatarolling on the floor