| NubleReapper a întrebat:

Slut,am 13 ani si inaltime de aprox 1, 66,si penisul de 8 cm in erectie si 4 cm(fleasca)!
Ma dezvolt normal?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Esti in crestere si ritmul cresterii tale este mai incetisor fata de al altora. Vei mai creste oricum pana pe la 18-20 de ani.
cat priveste masura penisului, aucm este considerat foarte mic, dar raportat la varsta pe care o ai nu-i de speriat, posibil sa mai creasca vreo 5-6cm, pana la 20 de ani.

1 răspuns:
| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Ce probleme aveti voi, astia mai tinerei laughing
Am 18 ani si cred ca nici acum nu m-am gandit daca la asa ceva.laughing Intrebarea asta a ta m-a pus pe ganduri laughing