| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si am penisul de 14 cm este bine / sau este rau?
Pot satisface o Fata?!

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

In ureche, da.

| inger02 a răspuns:

Da eu zic ca ai o marime potrivita pentru varsta ta si cred ca poti satisface o fatawinking

| MMadalina a răspuns:

La 14 ani te gandesti daca poti sau nu sa satisfaci fete? Las-o balta!

| eu4you a răspuns:

Ce aveti toti cei de 13-14 ani cu intrebari de genul asta? Vedeti-va de scoala si de alte treburi, mai aveti timp!

| foreverуσυηg a răspuns:

Paaacat. E prea mic! Puteai juca in filmele porno regizate mine daca il aveai de vreo 15 - 20 cm...

| alexandraMD a răspuns:

Nu iti face griji, perioada de crestere a ta nu a trecut.Inca mai e timp.Deocamdata concentreaza-te pe lucruri cu adevarat importante, sexul poate sa mai astepte!

| Infraverde a răspuns:

daca la 14 ani peninsula iti masoara 14cm gandeste-te cand o sa ai 100 de ani cat o sa-ti masoare? iti dai seama ca nu te mai poti misca, mai taie din ea ca fetele se satisfc si cu degetell sau cu limbuta, unde nu pui ca altele au orgasm daca le arati 50 de euro

| teodoram a răspuns:

La 14 ani? Bai fratilor ce aveti? Cine v-a dat sa beti otrava? Vezi-ti bai de scoala si de alte chestii interesante nu daca poti satisface o fata cu marimea penisului tau, JUST

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe o fata o satisfaci si cu 5 cm daca nu o satisfaci ai 2 degete si o limba FUNDA plz!