| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot satisface daca am penisul mai mare decât 6 cm?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca in cazul tau cresterea penisului se poate realiza doar prin masturbare, metoda prin care vei reusi sa-ti induci starea de erectie intentionata ceea ce va produce cresterea/marirea dimensiunii care de obicei se dubleaza fata de starea flasca. happy

| HailSithis a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Gen, nu pot sa cred ca ai invatat pe cineva cum sa dea o l*aba laughing))

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Penisul nu se poate mari. Toate produsele si metodele propuse pe net sunt sarlatanii. Unele din ele sunt foarte periculoase. Foloseste cat mai bine dimensiunea pe care o ai.

| aCek1ng a răspuns:

Daca ai degete lungi ai un avantaj.

| HailSithis a răspuns:

Pot intreba varsta ta?
Daca ai penisul in stare erectila de 6 cm la o varsta mai mare de 15 ani, poate fii o problema hormonala.

| Dragomir_Neli_1980 a răspuns:

Trebuie sa te arunci de la geam