| Kaaapaa25 a întrebat:

Am 14 ani si cand eram mai mic aveam fimoza si acum penisul meu masoara 10cm in stare erecta, credeti ca de la fimoza mi-e asa mica? O sa pot sa fac ceva in viata cu ea?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, nu este asa de mica incat sa te sperii. Ea va mai creste si vei putea face cu ea orice iti doresti in viata.

| madalinfindrihan a răspuns:

10 cm e mărimea medie, dar nu cred ca e din cauza fimozei sau poti intreba un doctor.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Si eu am avut fimioza, dar am 13 ani și 14 cm.

| Florin1303 a răspuns:

Nu cred ca de la fimoza.Si crede-ma ca probabil va mai creste...probabiiil.Si daca va creste vei putea face multe cu el. :-))))

| DerekWeida a răspuns:

Ai puta ideala pentru a face pipi, nimic altceva.