| SPYKER a întrebat:

Salut.Am 14 ani si imi cam place de o fata a fost cu mine in clasa dar numai ca eu m-am mutat la alta scoala si ea la alta ne intalnim des in autobuz imi zambeste ma saluta... vb dar nu stiu daca si ea ma place (vorbeste mult cu R) si imi place big grin cel mai bun raspuns are funda

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pai.
si care e intrebarea?laughing

| BAIATUL a răspuns:

Intreab-o cum e la scoala la ea si spune-i ca la tine e mai greu pentru ca nu o vezi pe ea in fiecare pauza.si pana la urma spune-i ca o placi si ca vrei sa fii cu ea.

| claudiufarcas01 a răspuns:

Poti afla aststa de la prietena ei cea mai buna intreab-o