| Robert8764 a întrebat:

Salut am 14 ani si nu mai sunt virgina, mama vrea sa ma duca la ginecolog, cred ca a banuit ceva. Ajutor! crying((((((((((

Răspuns Câştigător
| Wihox a răspuns:

Spune-i ca ai bagat mana ca asa ai vazut pe internet si ca a curs sange asa ca ti-a fost frica sa-i zici.

De ce ai numele de la cont Robert si tu ai zis ca esti "virgina"? Ai personalitati multiple?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ajutor cu ce? ca virgina la loc nu te mai putem face

| corbulalbrosu a răspuns:

Medicul ginecolog poate constata doar faptul ca himenul tau nu mai este intact, ca este posibil sa se fi produs deflorarea. Un lucru este sigur si anume ca niciodata, nici un medic nu va putea da un raspuns precis asupra modului prin care, in ce moment si in ce mod s-a realizat/produs deflorarea. Aceasta se poate produce din multiple cauze, cum ar fi, sport, gimnastica, mersul pe bicicleta, o spalarea neatenta a "pasaricii" sau pur si simplu din joaca, adica prin masturbare. In concluzie nici un medic ginecolog oricat ar fi el de specialist nu se va pronunta in privinta momentului si modului de deflorare. El poate constata doar strict daca himenul mai este intact sau nu. Deci te poti linisti complet deoarece nu ai nici un motiv de ingrijorare. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca a banuit ca tu nu mai esti virgina. Sau poate a vazut o crestere a burtii tale din cauza sarcinii ce o porti.

| Oana92 a răspuns:

Nu te laud ca ai facut sex la 14 ani. Dar mama ta ar merita sa fie cea ''certata''. Ea te-a educat asa...acum sa isi culeaga roadelewinking

| ywar a răspuns:

Cand un dobitoc care nu are ce face pe acasa pune intrebari doar de dragul de a fi bagat in seama, iese ce iese. Lipsa de preocupare puisor! Nu vrei tu sa pui mana pe carte ca in vara iar numaram analfabeti?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu multa prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, Robert!
Găseşte un mod amuzant în care să o spui.
"Cineva mi-a luat floarea" ca mai târziu la ginecolog să afle că nu doar floarea e furată ci şi ghiveciul e spart.

| ishallhelpyou a răspuns:

O.O just... o.O

In primul rand, exista niste motive pentru care se interzice sexul intre minori.
In al doilea rand, in cabinetul ginecologului o sa fii doar tu si el/ea, incearca sa vorbesti, eventual o atentie ceva...
In al treilea rand, nu esti nici prima nici ultima fata care s-a nascut, nevirginahee hee daca intelegi ce zic big grin
Exista femei care pur si simplu nu sunt virgine din nastere, daca nu ai o investigatie in spate, stai chill, du-te cu tupeu in tine, nu-i da motive sa creada ca ai ceva de ascuns.

ps. Am auzit ca e rece instrumentul medicului xD pregateste-te de un cub de gheata in vaginul tau laughing

| JustMeForever3 a răspuns:

Bravo,deschide si tu o sampanie si hai sa sarbatorim

| frod6969 a răspuns:

Nu ai ce face laughing eventual sa inventezi o poveste credibila, dar nu prea recomand asta.

| fatasexysirea a răspuns:

Incearca sa ii esplici. Pun pariu ca el e major ( clasa a 12-a).
Stiu ca iti va fi greu, foarte greu sa vorbesti cu ea, dar mai bine sa afle de la tine decat de la doctor. Trebuie sa vorbesti cu ea si despre un posibil avort pentru ca nu cred ca vei vrea ca la 15 ani sa stai cu copilul tau in brate.
Incearca sa vb. cu ea cand e într-o stare foarte buna. Alta solutie nu ai.