| motanuldezamagit132 a întrebat:

Salut, am 14 ani sunt baiat. Cand imi belesc penisul si il las belit in boxeri ma doare putin capul penisului si ma mananca. Boxerii ii am largi nu sunt sa zici ca sunt stransi. Stiti de ce se intampla chestia asta? Ca vreau si eu sa il am belit in boxeri cum il au toti prietenii mei pe ei nu ii deranjeaza cu nimic. Va rog sa imi spuneti daca stiti de ce se intampla asta

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce urît vorbiti pe acest site, ma intreb administratorii ce fac dorm? Astea sunt vorbe de cartier, o belesc, ai 14 ani nu te preocupă deloc scoala? Te preocupă cum stă penisul in pantaloni? Frumos, asa educatie va da scoala? Sa numai vorbim de cei 7 ani de acasa pe care clar nu îi ai. Doamnă administrator Cristina, de ce permiteti astfel de limbaj? De ce nu îi sanctionati pe acesti copii? In sensul de a nu le afisa intrebarile care au un astfel de limbaj murdar vulgar. Se poate face ceva cu aceste intrebari? Se pot limita copii cu varste pana in 18 ani sa nu le fie aprobate intrebari de tipul acesta? Va multumesc, sanatate multa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sper ca realizezi la ce categorie te aflii. Cum te astepti sa se vorbeasca la aceasta categorie? In termeni stiintifici? La 14 ani nici nu au capacitatea sa inteleaga ce inseamna anumite cuvinte (mai mult ca nu au habar de ele), iar tu te astepti ca acesti copii (care au nevoie sa invete despre astfel de lucuri pentru ca e absolut normal) sa vorbeasca in termeni stiintifici?
Nu crezi ca ceri prea mult?
Tu in ce era traiesti? Inca esti pe vremea comunismului? De libertatea de exprimare ai auzit cumva?
Sincer, daca nu iti comvine ce vezi, nu vad de ce simti nevoia sa faci mare tam tam in loc sa iesi de la intrebarea respectiva si sa iti vezi de zi in continuare.
Pari un om in toata firea, ma gandeasc, ca ar fi cazul sa si gandesti ca unul, nu ca un copil care se duce si paraste la mama pe aia mai mari cand ii aude ca au zis un cuvant urat.
La varsta ta e putin cam jenant sa te comporti asa, asta dupa parerea mea. E ok sa ai propria parere legata de anumite lucruri, dar nu e ok sa fi incuiat la minte.
Acum spune tu, la ce cuvant mai potrivit te asteptai ca un copil de 14 ani sa foloseasca? Spune-mi tu, cuvantul "belit" cu ce alt cuvant poate fi inlocuit? Chiar sunt curios. Si tine minte, vorbim de un copil de 14 ani, deci incearca sa te cobori "ahem, adica ridici vreau sa spun" la varta unui copil de 14 ani si sa vedem ce fel de cuvant ai fi folosit tu. Ce alt cuvant ar fi fost mai potrivit? Te rog, lumineaza-ne si pe noi astia nestiutori.

| Emilian65 a răspuns:

Ai rabdare. Cu timpul te vei obisnui cu aceste dureri si vor disparea.

| Mayhem666 a răspuns:

Am asa o presimtire ca acei prieteni de care vorbesti sunt de fapt circumcisi, nu ca il au ei belit ca asa vor ei.

| Goete a răspuns:

Tu te uiti in boxerii prietenilor tai, cum au capul ****?
Beleste-l, daca vrei sa prierzi din sensibilitatea care iti ofera placerewinking
E o piele sensibila, de asta simti asa

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Taiel

| vasile2222 a răspuns:

E mai sensibil la inceput. E normal.

| Anonim5695 a răspuns:

Nu esti decalotat complet in stare normala. Nu il mai forta degeaba. Daca o sa stea natural e bin, daca nu, nu. Poti duce la frecarea preputului

| IonutAndrei233 a răspuns:

La ce ajuta asta?