| MaxMeb19q92 a întrebat:

Am mai explicat problema asta dar din câte vad nu s-a înțeles, asa ca de data asta o sa o explic mai detaliat.
Sunt un băiat de 16 ani, penisul meu când nu este sculat poate fi belit, dar când e sculat nu mai pot sa îl belesc.
Am fost la cei mai buni doctori, mai exact 4 doctori și au zis ca nu am nimic, deci nu vreau sa îmi spuneți în comentarii ca am fimoza sau ceva de genul pentru ca nu am.
Știți atunci când sunteți mici voi nu sunteți obișnuiți sa va beliti penisul, la început e cam greu, asa a fost și la mine, eu cand eram mic nu puteam sa îl belesc nici măcar când nu era sculat, dar încet încet m-am obișnuit și acum pot sa îl belesc fără nici o problema, acum eu trebuie sa ma obișnuiesc și cu chestia asta, la fiecare baie când penisul meu nu este sculat, eu îl belesc și ma gândesc la niște chestii ca să se facă sculat, si uite asa încet încet o sa se obișnuiască.
Nu asta este important, eu doar v am explicat ca sa nu mai ziceți ca am fimoza sau chestii de genul.
Chiar dacă doctorul a zis ca eu o sa pot face dragoste, vreau sa va întreb și pe voi, cei care au făcut.
M am uitat pe google și din câte am citit o sa pot face sex doar cu prezervativ și lubrifiant, în cazul în care am fimoza(puțin probabil, am fost la 4 doctori și au zis ca n am nimic)
Am citit ca lubrifiantul se pune puțin pe prezervativ și dupa aia prezervativul se pune peste piele în cazul în care nu pot sa o belesc, chiar și cei mai buni doctori americani au zis ca e ok asa și o sa pot face cu lubrifiant și prezervativ.
Vreau și părerea voastră în comentarii(nu veniți sa îmi spuneți ca am fimoza sau prostii de genul)

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și totuși ai fimoză, doar că e foarte ușoară și nu necesită operație.
Da, poți face sex cu mult lubrifiant, dar în niciun caz cu o virgină.

| Goete a răspuns:

"Am fost la cei mai buni doctori, mai exact 4 doctori și au zis ca nu am nimic"

"chiar și cei mai buni doctori americani au zis ca e ok asa și o sa pot face cu lubrifiant și prezervativ"

Doar n-ai nimic, nu?

Atunci poti face sex ca oricine.

De mic copil trebuia sa te invete parintii sa te speli corect in zona intima, ceea ce inseamna sa belesti **** cand o speli. Beleste-o mai des si gata.

| Floridori a răspuns:

Problema ta este minora si pana la a ajunge sa faci sex, o poti rezolva prin exercitiu.
Atunci cand este in stare erecta, foloseste o crema hidratanta si incearca decalotarea.Nu vei reusi din prima si nici nu trebuie.Treptat, astfel incat pielea preputului sa devina din ce in ce mai elastica.In fiecare zi putin mai mult.
Facand asta in fiecare zi, dupa cateva saptamani vei putea decalota fara probleme, chiar si in stare erecta.

Numai bine!

| MaxMeb19q92 explică (pentru Floridori):

Este ok dacă nu folosesc crema și trag de capătul ei ca o sa lărgesc? Ma refer sa fac asta de 3 ori pe zi, e ok?

| Floridori a răspuns (pentru MaxMeb19q92):

Este ok cum iti este tie mai bine.
Crema hidrateaza pielea si ajuta, dar tu poti face asta si fara, sau la fel de bine poti face la dus.Cum este mai confortabil pentru tine.

| Crackman a răspuns:

Pai poti sa o rogi si pe fata sa te unga putin inainte sa il pui, ai variante cate vrei

| AndreiP10 a răspuns:

Poate te ajuta masturbarea cu miscarile ei