| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, am 14 si fratele meu mai mare care are 17 ani m-a prins cand ma masturbam. Imi vine sa mor de rusine cand il vad, chiar daca mi-a zis ca nu ii va spune nimanui si ca e normal sa ma masturbez si ca el o face. Stiu ca e normal sa o fac si stiu ca si el se masturbeaza ca l-am auzit cum se excita dar tot imi e rusine nu stiu ce sa fac sa fiu cum eram inainte sa nu mai imi fie rusine.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Lasă-te "prins" din nou. Și din nou, și din nou (dacă e cazul)... Îi faci cu ochiul și îi spui că dacă vrea, poate să ți se alăture. Filme, poze, nu știu dacă va fi nevoie. Oricum, mie mi se par mai incitante cele sexy (cu ceva lenjerie pe ele), decât pornoșagurile. Lasă imaginația liberă.
Cât despre care cu a cui, o să vedeți voi atunci.

25 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sa o faceți împreună.

| Anonimboy111 explică (pentru mihai69):

Adica? Sex sau sa ne masturbam?

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Să vă masturbați, desigur. Deși poate ți se pare ciudat, mulți frați o fac. Nu mai spun de verișori.winking

| Anonimboy111 explică (pentru mihai69):

Multumesc, cred ca voi incerca dar nu stiu cum sa ii zic, sa bag si un film porno? Sa ne masturbam cand e ne uitam la el? Si gen el sa mi o frece pe a mea si eu pe a lui? Eu imcerc dar nu stiu cum sa ii zic

| Anonimboy111 explică (pentru mihai69):

Multumesc, a mers. Am mers la el in camera si i-am zis sa imi de a si mie o pereche de boxeri ca eu ii am pe toti la spalat si m-am schimbat langa el si eu o aveam sculata si se uita la mine. Eu i-am facut cu ochiul si m-a intrebat daca vreau sa dam o laba impreuna amandoi si am zis ca da si am continuat (ne am uitat la filme porno). Multumesc chiar m ai ajutat! Iti dau funda!

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Mă bucur pentru voi. Nu pentru 'fundă' te-am ajutat, dar mulțumesc.
Spor!

| Anonimboy111 explică (pentru mihai69):

Multumesc chiar m ai ajutat foarte mult

| mihai69 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Lasă-te "prins" din nou. Și din nou, și din nou (dacă e cazul)... Îi faci cu ochiul și îi spui că dacă vrea, poate să ți se alăture. Filme, poze, nu știu dacă va fi nevoie. Oricum, mie mi se par mai incitante cele sexy (cu ceva lenjerie pe ele), decât pornoșagurile. Lasă imaginația liberă.
Cât despre care cu a cui, o să vedeți voi atunci.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa piară rusinea, roagă-l sa va masturbati reciproc.

| Anonimboy111 explică (pentru Emilian65):

Mi se pare ciudat sa ma masturbez impreuna cu fratele meu. Eu as vrea mai mult sa fac sex cu o fata

| Anonimboy111 explică (pentru Emilian65):

Adica eu sa il masturbez pe el si el pe mine? Nu stiu cum sa il intreb ca sa fie de acord

| Lukasssz a răspuns:

Ar fi ideal sa va masturbati in grup

| Anonimboy111 explică (pentru Lukasssz):

Adica cum? Ca nu stiu nici cum sa il
Intreb daca vrea si unde sa facem asta

| Superior a răspuns:

Zi-i sa te ajute.

| Anonimboy111 explică (pentru Superior):

Cum adica?

| Anonimboy111 explică (pentru Superior):

Cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi mai asumat și sa nu îți fie jenă de un lucru pe care cu toți o 'practicam' ciudat erai daca nu îți făceai deloc, erai fanatic religios, atunci râdea de tine și cu prietenii, dar asa e un lucru sănătos și normal. O sa vina timpul când o sa aduci fete în casa și devii "bărbat" și atunci o sa îți fie rușine? Și el o face, și tu, nu e nici o rușine, fi băiat și nu te mai gândii la chestii nesemnificative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și ce e rău în asta. Pe mine m-a prins tata când ma masturbam în baie, aveam 12 ani pe atunci. LOL. E ceva normal. Și maimuțele se masturbează.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Prinde l si tu pe el cand se masturbeaza sa fie reciproc

| Anonimboy111 explică (pentru PuținConteazăNumele):

Pai l am prins de fapt l am auzit nu am intrat peste el ca sa ma vada

| Anonimboy111 explică (pentru PuținConteazăNumele):

As incerca dar nu stiu cum ca nu stiu cand se masturbeaza

| Anuskaa a răspuns (pentru PuținConteazăNumele):

????

| Anonimboy111 explică (pentru Anuskaa):

Ce? Nu ti a zis tie nimic mie mina raspuns la intrebare

| Anonimboy111 explică (pentru PuținConteazăNumele):

Nu stiu cum

| UnulSimplu312 a răspuns:

E perfect normal sa mai existe si situatii de astea intr-o familie nu te stresa ca nu esti nici primul si nici ultimul care o pateste.

| Cosmin89321 a răspuns:

Intra si tu peste el ca sa fie reciproca treaba