| Helena2011 a întrebat:

Buna am o intrebare si vreau sa imi dati parerea voastra eu am fost cu un baiat acum pretinde ca nu place pe mine si place pe alta fata si la inceput facea tot asa ce ce sa si dovedit ca nu era adevarat.Acum sar pretinde iarasi ca nu ma place dar eu inca mai simt ceva pentru el si cand ma scoate doamna la tabla se uita la mine iar prietenul lui se uita la mine si vorbeeste cu el dar am vorbit pe messenger cu el si m-a intrebat daca il plac am recunoscut prima data si a doua zi m-a intrebat din nou ma placi si i-am raspuns atunci ca nu... acum se poarta ciudat cu mine se uita la mine vb despre mine cu prietenul sau cel mai bun. Oare ma mai place? Dau Fundita!

Răspuns Câştigător
| Stoichitescu_Izabela_1997 a răspuns:

Fii indiferenta... o sa il doara mai tare si o sa vine sibgur inapoi la tine tongue

4 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

Te place!
Da nu te lasa! Trebuie sa fii. indiferenta! Nu te lasa asa usor.
Daca tu nu-l mai place de ce l-ai mai baga in seama?
Si dacaa se uita la tine si vorbeste despre tine ce? Crede ca te va avea inapoi.[ fii indiferenta chiar daca tu nu-l mai placi.sa se invete minte.]

| oanaoana23 a răspuns:

Te complici prea mult, lumea e plina de baietii, cand ai sa mai cresti ai sa iti dai seama de asta, si ca nu trebuie sa pui la suflet tot.intreaba-l si tu ce vrea de la tine si gata.

| TotAiaFrate a răspuns:

*facedesk* In primul rand de ce i-ai zis nu a doua zi? In al doilea rand nu stiu cati ani, dar serios vorbind internetul nu rezolva problemele de genul asta. Si eu am fost printr-un rahat de genul asta si am lasat asteptarea sa aduca o speranta sau nu desi ma agatam de orice rahat, asa cum te agati tu de faza cu "se uita la mine. vorbeste cu prietenul lui". Ei pot la fel de bine sa vorbeasca despre ce tipa buna au vazut pe strada. Discuta cu el ca daca stai si iti pui intrebari nu rezolvi absolut nimic. Ia-ti corazonu in dinti si discuta cu el si spune-i tot ce simti oricat de nebuna/paranoica ai parea. Apropo incearca sa nu pari disperata, in general noi barbatii suntem niste animale gretoase (eram ironic) carora nu le prea place disperarea. Si fa asta cat mai repede ca daca stai asa sa o lalai iti bati joc de tine.

| TotAiaFrate a răspuns:

Acum am vazut ca ai nici 10 ani, la 10 ani va puneti probleme din astea?