| Mihai2509 a întrebat:

Salut,am 15 ani si am o problema, pe capul penisului mi au aparut niste bubite rosii iar acum a inceput exfolierea acestora, uneori am niste mancarimi, multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste FluocinolonN crema, cu care sa-ti ungi intr-un strat cat mai fin pielea de pe intreaga suprafata a glandului. In cazul in catre nu nu dispar bubitele amintite si mancarimea resimtita in decurs de 3-4 zile, trebuie sa fii consultat de catre un medic care are specializarea in boli dermato-venerice. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| spr11 a răspuns:

Spala-te

| Mihai2509 explică (pentru spr11):

Este o problemă dermatologica frate, exact ca tine se scapă usor de ea