| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 15 ani si imi place de o fata nu stiu daca e ii place de mine dar vreau sa incerc sa o cuceresc sa si nu vreau decat sa facem sex as dori sa fiu ce ea pe veci (sa nu credeti ca sunt obsedat sau ceva de genbig grin scuzatii pentru scrierea gresita ) Imi dati niste sfaturi big grin ce pot face sa o cuceresc sau sa uit de ea eu

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu ma stai asa ca ai priceput gresit! El vroia sa spuna.''Nu imi doresc de la ea doar sex, o vreau pentru totdeauna,,

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În niciun caz să nu-i scrii - o s-o ia la fugă imediat ce citește chestia cu „nu vreau decat sa facem sex"!
rolling on the floor
Mai mult ca sigur ea nu asta vrea!

| mihai69 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Io am priceput, dar ce te faci că ea sigur n-o să priceapă? De aia l-am și sfătuit ca, indiferent ce acțiuni va întreprinde, să nu care cumva să facă eroarea să-i scrie ceva, că sigur greșește iar grav și o ia aia la sănătoasa când își dă seama de capacitățile telectuale ale amicului de mai sus!
rolling on the floor

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru mihai69):

Asta clar. Eu am recitit textul de doua ori ca sa ma prind unde venea de fapt o virgula. Ea nu cred ca citeste si a doua oara.S-ar putea ca politia sa citeasca din text a doua oara si daca vorbim de politia romana si de agentii lor inteligenti s-ar putea sa se lase cu acuzati de hartuire sexuala.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru mihai69):

Nu ma stai asa ca ai priceput gresit! El vroia sa spuna.''Nu imi doresc de la ea doar sex, o vreau pentru totdeauna,,

| FABULOSUL6000 a răspuns:

La 15 ani fiecare fata pe care o placi crezi ca e femeia vieti tale.Stai linistit ca or sa mai fie multe pana sa ajungi la doamna vieti tale!

| Ottakringer a răspuns:

Si eu de cand aveam 13-15 ani visam sa fiu tot timpul cu fata respectiva. daca ma gandesc acum cred ca ar trebui sa fiu cu 4-6 fete laughing Deci mi-ar fi cam greu. e cam nasol cu banii in Romania laughing)