| opeth a întrebat:

Salut.am 15 ani, si nu am avut nicio prietena, imi place de o fata da nu stiu daca ii place de minesad. oare cred ca sunt urat, gras?
dati-mi un sfat va rog

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu stiu cum arati insa iti pot spune ceva. Eu sunt destul de gras si totusi multe fete ma plac pentru felul meu de a fi. Crede-ma ca daca fata merita nu va tine cont de acest aspect. Incearca sa intri in vorba cu ea, fa-ti cunoscuta prezenta si poti incerca incet incet sa te apropii de ea. De multe ori fetele sunt tematoare asadar trebuie sa incerci sa va apropiati. Arata- i ca poate avea incredere in tine si ca esti dragut si au un suflet bun. Gandeste-te ca nu ai ce pierde. Daca fata va crede ca esti urat sau gras nu ai pierdut nimic. Inseamna ca nu te merita. Stai linistit, multi baieti si multe fete au complexe. Probabil chiar acum acea fata se intreaba acelasi lucru. Poate si ei ii place de tine dar nu stie cum sa iti spuna. De obicei fetele asteapta ca baietii sa faca primul pas. Eu iti urez succes.

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Habar nu am daca esti urat sau gras, aici te pot aprecia doar prietenii tai.Cat despre fata, ar fi cazul sa-ti lasi complexele de natura fizica si sa incepi sa conversezi cu ea.Iti vei da seama din primele minute daca te place sau nu. Daca nu comunica cu tine, e naspa treaba, daca iti vorbeste, iti zambeste si aveti cat de cat ceva in comun, esti pe drumul cel bun.Bafta!

| IQOnly a răspuns:

Sa stii ca baietii trebuie sa fie putini mai frumosi decat dracu'! Asa ca iti fa griji ca poate te place!

| andreimicutu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar incearca sa ii dai mai multa atentie si sa ii faci cat de mult poti pe plac. Iar daca ea iti va acorda macar minumul de atentie atunci e posibil sa fie ceva...