| TipulAnonim a întrebat:

Salut,,,am 15 ani si vorbesc cu fata care o plac si maine trebuie sa ma intalnesc la un suc cu ea, cum trebuie sa ma comport cu ea? trebuie sa o tin de mana? n-am avut niciodata prietena si sunt timid

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Comporta-te natural cu ea,frumos,fa-o sa se simta bine,fa-i complimente, nu multe si nu exagerate, ii spui cand zambeste ca are un zambet foarte dragut, ii zambesti, nu trebuie sa o tii de mana.Fii tu cu ea, simte-te bine!

| AtateaConditii a răspuns:

E prima intalnire deci nu trebuie sa faci cine stie ce, o fata apreciaza daca esti rabdator. Cand prinzi curaj atunci o poti tine de mana si alte gesturi.

| neutrino a răspuns:

Vorbesti cu ea ca si pana acum, numai ca vorbesti la un suc si-ti tii minile acasa.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Natural,fi tu. Sa nu faci pe smecherul in fata ei ca o sa ramai ca o mare panarama in memoria ei. Trebuie sa te cunoasca pe tine nu un prost prefacut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sunteti impreuna nu o ti de mana, ca pe urma o sa creada toata lumea ca sunteti un cuplu, chiar daca voi nici nu va mai vorbiti (am patit-o). Doar vorbesti cu ea.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Comporta-te asa cum crezi tu ca ar face-o pe ea sa se simta cel mai bine. Fii natural in gesturi ca sa nu para ca te chinui sa faci ceva, iar daca vrei sa o saruti, incepe cu un sarut pe obraz si apoi te apropii de buzele ei sa vezi daca si ea vrea...
ps: sa nu pari crispat

| SaveAngel a răspuns:

Cand vine momentul potrivit te uiti in ochii ei apoi o iei usor de maini si ii spui ceea ce simti. Iar aceasta sigur nu va refuza

| Isidoro a răspuns:

Sal fii tu insumi vrei tine de mina nu vrei nu o tine principalul arata-i ca esti mascul nu o cirpa timida care nu poate vorbi daca este o fata linga el ok

| daianaeu a răspuns:

Pai tu stii cam cum merge relatzia cu ea. Dar ai putea sa o duci intr-un loc unde sa stati unu langa altu. Vorbeste cu ea ca si pana acum despre aceleasi subiecte. Prefate interesat de ce spune chiar daca nu are logica si cel mai important nu o contrazice. Incearca si sa o ti de mana poate reusesti si un pupic dar nu ii arata ca nu ai mai facut asta.