| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa intretin o relatie sexuala cu prietena mea si sunt virgin, avem amandoi 17 ani. Vreau sa ma conving de ceva, cand decalotez penisul simt un discomfort la atingerea "capului" (scuzati-mi exprimarea). Am inceput sa tin mai mult penisul decalotat, in apa calda, etc, imi e frica ca nu o sa pot intretine relatii sexuale. Rog seriozitate, sunt cam speriat.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Așa e normal, nu te mai văita!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut!
Dar este normal sa simti acel disconfort, atunci cand o sa ai contactul sexual cu partenera ta, zonele voastre intime o sa fie lubrifiate si o sa fie totul mult mai usor, care poate sa duca la placere. Nu trebuie sa te panichezi.

| Sofer a răspuns:

O să fie alt fel în momentul ce ești cu ea în pat și începeți sa o faceți.

| Anonimboy17year a răspuns:

N.ai de ce sa fii speriat, se pare ca nu prea ai discutat cu nimeni despre asa ceva, eu unul am descoperit pe pielea mea cum e "treaba", parerea mea ca e cam noramal sa dezvolte acea sensibilitate prima data, adica el vede pentru prima data "lumina zile.i", daca stii cum zic,winking cheer

| Luca3472 a răspuns:

Salut! Daca te doare acolo sau te ustura si asta este de ceva timp si nu trece poate fi o infectie si e bine sa vezi un medic! Succes.

| sawareekh a răspuns (pentru Luca3472):

Nu ma doare/ustura, e un mic discomfort ca si cum ai fi julit si atingi, dar e mult spus.