| Sniitel a întrebat:

Am 15 ani. Sunt cam timid de felul meu asa ca am ezitat de multe ori sa intretin relatii sexuale cu fete. Nu ma prea pricep la capitolul asta. Mentionez ca penisul meu masoara 18 cm aproape 19 lungime si 13 grosime. Vreau sfaturi cu privire la faptul daca ar trebui sa imi incep viata sexuala si daca sunt pregatit.

16 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Nu stiu cum va masurati voi "orgăneaţa" de va da dimensiunile astea colosale laughing Masuratoarea se face la tine de la baza rectului ca sa-ti dea cu 4-5 cm mai mult?laughing Fii sincer ma happy 18-19 cm are in medie un om matur(rar 20) dar na asa e varsta tongue Toti si-o vad mai lunga la varsta lor. Si esti inca tanar ca sa incepi sa ai raporturi sexuale. Lasa sa ti se mai coaca oleaca mintea ca ai timp si de scheme chinezesti de tip fu taiwinking

| Sniitel explică (pentru BaiatulAnonim):

Am masurat bine doar nu-s handicapat

| kurinkita a răspuns:

La 15 ani, mai ales la generatiile de azi, e recomandata inca joaca cu "puta in nisip". Nu acte sexuale sau alte chestii. Decat daca esti in Irlanda, acolo e sport national violul oilor la miezul noptii odata la 3 zile si 5 luni pline.

| adyy33 a răspuns:

Daca tot il ai asa mare bagatal in CUR

| SecretName03 a răspuns:

13 grosime? rolling on the floor))) ai masurat-o gresit

| Sniitel explică (pentru SecretName03):

13 ma. Putin sau mult

| SecretName03 a răspuns (pentru Sniitel):

Dracu la 13 cm grosime nici nu intra in... la ealaughing)))))). scuza-mi expresia

| Pimpux a răspuns (pentru SecretName03):

Cred ca si-a prins-o la usa si s-a umflat :-))

| SecretName03 a răspuns (pentru Pimpux):

Probabilrolling on the floor))

| Deeutza0745 a răspuns:

Dam add sa te ajut dee. pispis

| Sinistratu a răspuns:

Daca o ai asa de mare la 15 ani ar trebui sa te faci actor porno...Cum pnm sa o ai asa de mare.Parca ai fi in Scary Movie de a luat ala un flacon de viagra si o lovea de masa...pe bune?rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0

| Freudian a răspuns:

Astea e ca in anuntul ala care se termina cu : " nu vreau sa vand nimic, doar ma laud! "Pana si aici ai treaba cu geometria. Daca te referi la un cilindru ce intelegi tu prin grosime? diametru sau perimetru? Oricum ar fi, nu asta conteaza cand faci sex. Nu cm ci anii... mentali.Mai schimba mana cand scrii si mai asteapta 2 - 3 ani. Nu-i nici o pierdere!

| NoRegrets96 a răspuns:

Esti cam mic de varsta nu crezi? la 15 ani ar fi bine sa stai linistit! dar daca tu simti ca trebuie neparat sa iti incepi viata sexuala atunci da-i drumul! dar daca incepi trebuie sa faci sex protejat pentru ca poti sa o imbulinezi si u si fata cu care ti-o tragi!
P.S. ai luat viagra?

| Hahah a răspuns:

O fi neam de negri ma. rolling on the floor))

| CrazyOrange a răspuns:

Ce tare, tipul asta are un penis patrat(sau ma rog, dreptunghiular) 18x19x13. oh go on Cata imaginatie. :O

| Sniitel explică:

Oricum nu ma intereseaza daca ma credeti ca am masurat rau da ziceti macar ce dimensiuni are unu normal sa-i zic asa. A si inca ceva, ce este rau prin ati incepe viata sexuala de la o varsta mai frageda? Ce posibile urmari negative daca tot ati spus ca nu-i bine.