| anonimdoaratat a întrebat:

am 16 ani si am penisuL de 13 cm e cam mic stie cineva cum pot sa-l maresc sau sa-l ingros prin metode naturale...

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut măi băiatule, ce ai frate in capul ăla al tău? Ce nemultumiri in legatură cu organele sexuale ai? La varsta ta alte preocupări nu ai? Adică tu acum esti in crestere, si citi centimetrii ai vrea sa ai penisul? Nu incerca sa il măresti sau îngrosi, el acum este in plină dezvoltare, pîna la maturitate m ai ai de asteptat, e prematur acum sa te preocupe intens acest lucru, ai scoală acum, ai alte obiective, de ce nu te preocupă alea? Cartea, studiile viitorul serviciul, astea nu te preocupă? Sanatate multă si lasa prostiile.

| Darrina a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?
Mai mult conteaza cat de bine stii sa il folosesti decat marimea lui. Vorba aia ´ decat mare si bleaga mai bine mica si jucausa laughing )

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista metode care sa-ti mareasca penisul ca lungime si ca grosime. Singura metoda este sa ai rabdare sa creasca natural.

| NH4OH a răspuns:

Eu aș zice să-ți mai retușezi gândirea și percepțiile, o fată serioasă nu se înfige în ce ai tu jos, ci se axează pe lucruri umane și normale într-o relație: calități și altele.
Metodele naturale te strică, cât ar fi de naturale, nu dau roade ( chiar și pentru față, păr, creșterea sânilor, vergeturi etc.) poți arunca la gunoi procedeele de acest gen.
Dacă vrei să satisfaci, trebuie să știi cum să o folosești, că degeaba e lungă cât prăjina dacă doar faci " senzații" după mintea ta, când provoci durere laughing

| PsihopatX3 a răspuns:

E mic, lasa-l ca poate mai creste pana la 14 cm... cel mai mult contează potrivirea penisului cu vaginul.

| Chuchk a răspuns:

Deci iti trebuie o sticluta mica cu acid sulfuric. Dupa ti-o bagi in sticluta si ai sa vezi cum o sa creascaaa de nu o sa o mai poti scoate.