| NoName9999999 a întrebat:

Am 16 ani si astazi m-am masturbat de 8 ori si acum simt ca imi amortesc picioarele.Imi poate spune cineva cam cat timp va dura?
PS:Am avut toata ziua p*** sculata si nu ma puteam abtine.
Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| AndreiV1111 a răspuns:

Pai eu zic sa il lasi pe Hercule sa se linisteasca putin si apoi o sa iti revii, dar nu iti fa griji nu o sa patesti nimic (intr-o zi m-am amsturbat si eu de 5 ori si m-am simtit tot asa) urmatoarea zi am fost ok dar am facut o pauza de 2 zile de la masturbare

11 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

N-ai nimic.

Tine cineva scorul? 8 e numarul maxim de pe TPU?

| RAY a răspuns:

Eu nu cred ca ai ejaculat de 8 ori intr-o zi

| Emilian65 a răspuns:

Ce ai facut tu, este masturbare in exces. Cat timp va tine amorteala picioarelor? Pana cand corpul tau va reveni la normal.

| Yasmin875 a răspuns:

La câte filme porno te-ai uitat de te-ai masturbat atât?rolling on the floor
Dacă vrei, iti arăt o poză cu mine în curul gol, ca să te mai masturbezi o dată.rolling on the floor

| Kiwibibilă a răspuns:

De 8 ori? Si nu ti-a cazut pana acum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Se pare ca ai prea multa energie si simti nevoia sa o risipesti.Amortirea trece dar dependenta de o placere egoista?

| NoName9999999 explică (pentru anonim_4396):

Trece si ea

| Kiwibibilă a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei mă?

| EuDOarSieu a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Ba da, s-a uscat și-a picat.

| PIPER23 a răspuns:

Va dura pana iti va reveni cheful de ciufuleala.

Las'o mai moale cu masturbarea ca nu e din fier al tau ciocan.