| JonD a întrebat:

Este o fara care imi place,obisnuiesc,cand ies afara,sa stau prin fata blocului la ea,pentru ca acolo stau mare parte din prietenii mei si nu am vazut-o toata saptamana la scoala, stateam acolo la ea in fata blocului si vine ea cu prietenele ei, atunci cand ma vede am observat ca s-a impiedicat si sa uita spre mine asa mirata apoi a inceput sa zambeasca.Ce credeti? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Grumpy123 a răspuns:

Pai,eu cred ca se gandea "doamneee, sa nu ma fac de rusineee"
sau poate vroia sa o ajuti..Sau poate ca era un plan daiei casa te cucereasca (vroia sa i vezi bucii) rolling on the floor))))))

| Myrru a răspuns:

Cred ca inseamna ca ori te place ori iti zambea doar din prietenie...Dar chestia cu impiedicatul ar putea sa spuna multe deci... cel mai probabil te place happy