| Stan404 a întrebat:

am 17 ani. de curand mi-am inceput viata sexuala si am o problema. din cauza fraului, nu pot decalota calumea penisul. din cauza durerii si din cauza rezistentei acestuia. cand totusi reusesc sa il decalotez, nu mai e destul de erect. ce fac in cazul asta? nu vreau raspunsuri gen lasa-l asa cum e. Sincer arata ca o pla.
multumesc

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Problema ta e ca **** arata ca o "pla" : seems legit.

| HelpBoy a răspuns:

Cunosc pe cineva cu o problema asemanatoare si trebuie sa mearga la medic sa ii taie putin acolo

| Azµre a răspuns:

Fii atent e simplu am avut aceeasi problema ca sa nu iti faci circumcizie, in fiecare zi iti dai pe penis cu o crema de preferat dermacare de la farmacie e vreo 7 lei iti dai pe penis si incepi sa-l dai peste cap adica sa-l decalotezi in fiecare zi de cateva ori si in decurs la 2-3-4 saptamani depinde pielea o sa se lase, deoarece preputul este foarte elastic, si/sau daca ai prietena pune-o sa iti faca ea asa cel putin ai parte si de placere in acelasi timp, la mine a trecut in felu asta, mai mult oral din partea prietenei mele si sex laughing Si s-a rezolvat acum depinde de la persoana la persoana, daca n-ai prietena fa cum ti-am zis si in timp o sa se lase, multa bafta!

| NeneaGogu a răspuns:

Invata sa te exprimi si sa scrii cat mai citet ca sa poti avea pretentii la raspunsuri serioase, crezi ca sunt mama omida sa stiu ce inseamna pla?

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Am vazut eu ceva pe internet thinking
Cred ca ai o problema si sar putetea sa ai nevoie de circumcizie.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Si de aia poti scapa tot la medic big grin

| jetebaise a răspuns:

Rami virgin ptc daca o fata vede asa ceva o ia capu si va da coltu, nu vrei sa o ai pe constiinta?

| Stan404 explică:

Cand am spus pla. vreua sa spun ca arata ciudat daca nu e decalotata de tot. Deci aspectul ma ingrijoreaza. Trebuie sa fac ceva cu "ata" aia, pentru ca aia e problema, si nu nu am nevoie de circumcizie pentru ca nu e fimoza. E doar ata care nici nu se intinde nici nu se rupe. Scuzati-mi exprimarea.