| Nume_Fără_1995_TPCT a întrebat:

Am 17 ani, iar prietena mea la fel. am căzut de acord, amândoi, sa ne începe viața sexuală. prima data când am făcut-o. nu am avut prezervativ. și nu am băgat-o 1 cm maxim 2. și nu mult timp. adică. adunat. cam 1 minut, pentru ca o durea. Țin sa precizez ca nu mi-am dat drumu. și de atunci am folosit mereu prezervativul.
Poate sa rămână însărcinată?
Nu i-a venit menstruația de ceva timp. și îmi spune sa stau liniștit ca nu mi-am dat drumu. ca, așa ii întârzie ei, mereu.
ar trebui sa ma îngrijorez?

Răspuns Câştigător
| Goddess23 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in interiorul ei si ai folosit si prezervativ atunci nu exista posibilitatea ca ea sa ramana insarcinata. Menstuatia intarzie la multe adolescente pana se echilibreaza hormonii.