| Geanign17 a întrebat:

Salut, am 17 ani si De cateva luni am 4 "bubite" mici albe sub capul penisului dar nu dor sau afecteaza cu nimic, vreau sa stiu daca ma afecteaza cu ceva sau pe viitor, sau daca este ceva grav

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt eczema/iritatie de la prea multa masurbare. Ia o pauza de 2-3 saptamani ca sa treaca complet si incearca sa nu mai abuzezi cuucletul ala tata de mult, ca iarasi se irita si se poate infecta.
Nu uita sa te speli obligatoriu, de 2 ori pe zi, cu multa apa calda si sapun, pe cuc si in falduile lui, dimineata si seara si sa schimbi chilotul. Igiena organului sexual trebuie sa devina foarte importanta de acum inainte, mai ales ca estid estul d emare si trebuie sa inveti sa te tii curat, ca intr-o zi, sa poti folosii cucul si la alte activitati mai placute, precum sexul cu fetele.
Un penis cu bube pe el, provoaca repulsie si refuz de a face sex, asta pe langa riscurile infectarii.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Poate este o usoara iritatie. Spala, zilnic, penisul cu apa calda si sapun si apoi unge zona afectsta cu o alifie de galbenele sau nidoflor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este clar o gonoree incipienta. Fugi la doctor, ca sa nu avanseze si sa trebuiasca sa faci vaccin. Lasa urme!