| anonim_4396 a întrebat:

de ceva vreme am 2 bubițe mici albe pe capul penisului. Nu îmi afectează penisul gen durere, etc, dar nu știu cum să scap de ele. Nu am probleme cu igiena dar sunt foarte enervante, cum aș putea scăpa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Sunt normale, nu reprezinta o problema pentru tine. Uneori dispar de la sine, alteori nu. Se numesc papule perlate peniene.
Vezi aici (limbajul articolului este cam pretentios):
http://www.romedic.ro/papule-perlate-peniene
Pastreaza linkul in caz ca trebuie sa il arati iubitei, daca ea va crede ca ai un BTS :)