| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si dintr-o prostie am inceput sa plac o fata mai mare de cat mine, adică ea are 18ani... ma inteleg bine cu ea si e super de treabă și frumoasă... numai ca e mai mare ca mine la ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și ce dacă? Doi, trei ani acolo, până în 5...nu strică. Cel puțin dacă ambii au ieșit din adolescență...
La voi e un an...nu e mare lucru. Sunteți în situația bunicilor mei, iar ei au fost fericiți.winking

11 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut. Nu este mare diferenta de varsta, deci nu-i vreo problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tragedie

| Stropdeploaie a răspuns:

Vai ce mare este! Pe bune chiar ti se pare atit de mare?)))

| Cismi a răspuns:

Nu e diferența mare nu e problema, mult succes in a o cuceri!?

| OldSoul a răspuns:

Iar intreabarea este...

| anamaria82726 a răspuns:

Sunt multe relatii care merg cu diferente mult mai mari de varsta. Un an nici nu se observa, mai ales la varsta voastra.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu o iubesti si este iubire reciproca, varsta nu conteaza.

| Iulian03 a răspuns:

Insesizabila diferenta. Iti spun ca fapt divers, am 17 ani si prietena mea e mai mare cu 3 ani ca mine

| Sofer a răspuns:

Nu contează vârsta... Mai ales ca e 1 an diferența. Dacă te place și tu o placi e nu mai bine.

| xilef123 a răspuns:

Ea e mai mare si tu esti prost!
daca ar fi avut cu 30 de ani m mult ca tine, atunci ar fi fost mare

| Violleta2022 a răspuns:

Sa placi pe cineva nu inseamna mare lucru.
Admiratul nu costa bani si nu doare, ca-i doar de privit, nu de atins sau cumparat.