| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani și pana acum nu am avut nici cel mai mic gând homosexual sau dorința, însă odată cu o depresie, m-a cuprins frica ca as putea fi asa și am început sa am astfel de gânduri fără sa-mi placa asa ceva. Cum fac sa scap de aceste gânduri? Am de ce sa-mi fac griji? Menționez ca aceste gânduri și lucruri pe care mi le imaginez nu vin cu erectie și sunt sub forma unui coșmar pentru mine și nu-mi doresc sa fac vreodată asa ceva..

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da. E clar, ești cât se poate de homosexual.

| ywar a răspuns:

Iti place cu baietii? ca m-a lovit un gand... happy

| George3432 a răspuns (pentru ywar):

NU

| ywar a răspuns (pentru George3432):

Hai ma Georgele, ca m-a lovit si pe mine gandul asta. Acum nu fii asa sfios. Vrei sa ne imprietenim? Mie mi-ar placea, esti foarte dragut.

| Catrice a răspuns (pentru ywar):

Zi și tu ca îl scoți la o înghețată, faceți o plimbare, terminați într-un hotel laughing

| Lawrrrr a răspuns:

Dacă crezi ca tr ajuta sa vorbești cu un baiat gay sa îți dai seama, îmi poti da mesaj

| ynexistenta a răspuns:

E varsta care iti da tot felul de ganduri si idei, nu cred ca tb sa-ti faci griji.cel mai bine ar fi sa-ti faci o iubita...sau pur si simplu sa flirtezi cu fete mai des, sa faci mici glumite cu ele si atunci vei vedea ca de fapt doresti fetele ci nicidecum baietii.stai linistit, nu lua glumele in seama, esti cat se poate de normal.

| George3432 a răspuns (pentru ynexistenta):

Eu am prietena, o iubesc și asa mai departe. Problema este ca chestia asta e ca un cosmar care ma bântuie non stop și la un moment dat ai impresia ca ți se întâmplă. Eu știu faptul ca sunt ok, neavand în viata mea manifestări cu bărbați însă îmi este teama îngrozitor de faptul ca se poate asa ceva. Uneori gandindu ma non stop am impresia ca mi s-a întâmplat ceva și m-am schimbat. Nu știu ce sa fac sa nu mai fiu bântuit efectiv de aceste gânduri

| LionTrap a răspuns:

Esti pe cat sa fi GAY (fara ofensare)

| George3432 a răspuns (pentru LionTrap):

Omule, în cel mai rău caz, birolling on the floor îmi plac fetele =rolling on the floor

| LionTrap a răspuns (pentru George3432):

Si eu imi plac fetele

| Anonimcunoscut123 a răspuns:

Salut! Nu baga in seama toate comentariile care nu isi au rostul. Si eu am patit ca tine, am tot 17 ani dar trebuie sa te gandesti bine ce vrei sa faci pe viitor. Daca vrei imi poti scrie pe Instagram la cristian. florea17.

| 11122002 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine