| theboyinlove a întrebat:

Am 18 ani, iubita mea 17. Acum cateva zile i-am propus sa mergem la mine la apartament sa ne uitam la un film si a fost de acord si chiar vrea. Credeti ca asta e un indiciu ca ar vrea sa si facem ceva sau e doar open minded la chestii de genul SA vina la apartamentu meu?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde omule... Poate-i naivă și crede că doar vă uitați la un film și stați așa la giugiuleală că ea nu-ți citește gândurile să vadă ce ai în minte când zici asta și la 17 ani nu m-ar mira să fie naivă.

| theboyinlove explică (pentru Adry05):

Nu e naiva deloc omule. Tocmai asta e ca ea mi-a zis sa fiu mai tupeist si uneori deschide teme sexuale

| Adry05 a răspuns (pentru theboyinlove):

Așa și ți se pare că eu-s în relația ta sau vă citesc conversațiile ca să știu că deschide ea teme sexuale?! eu răspund la ce văd, Doamne iartă-mă ce oameni exista.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si filmul pe ce l ai vazut pe calculator? Sau pe video, ma mir cum in zilele noastre mai cedeaza asa usor fata la propunerea sa vedem un film, in anii 80 asta era tactica multor băieti de a agăța fete, cu pretextul mergi la mine vedem un film pe video sau ascultam o bandă pe magnetofon, cine avea video in anii 80 si televizor color era ass, ca nu aveau multi, dar in epoca noastră ce o mai atrage pe o fată la un film, vazut pe ce, pe led 4 k poate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Aceasta intrebare ar fi trebui sa i-o adresezi Mamei Omida. Ea este cea care se uita in globul ei de cristal si iti ofera negresit raspunsul corect. big grin Sanatate!
Lasand gluma la o parte doar voi 2 acolo in intimitatea camerei, veti avea timpul necesar si ocazia de a va da seama ceea ce doriti de fapt fiecare dintre voi... cu adevarat. Bafta!

| Emilian65 a răspuns:

Depinde cum te comporti cu ea in apartament.

| Andreeush a răspuns:

Poate era interesată de film când a acceptat, nu de altceva.

| Crackman a răspuns:

Pui si tu mana pe ea si vezi incotro te duci

| theboyinlove explică (pentru Crackman):

Pai si daca vad ca ne indreptam spre act crezi ca trebuie sa o mai intreb daca e sigura sau ii dau bice?

| Crackman a răspuns (pentru theboyinlove):

Faptele vorbest cat un milion de cuvinte.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Depinde de caracterul ei.
Daca e mai indrazneata, da, a luat in calcul si ideea de-a face sex.
Dar daca e timida, va veni doar sa vada un film.

Răspuns utilizator avertizat
| AndraLavi a răspuns:

Poate ca vrea sa petreaca mai mult timp cu tine. Dar, daca vrei sa te convingi ca isi doreste ceva, o poti pune la incercare si vezi cum se manifesta. De exemplu, o saruti pasional, o strangi in brate, o atingi firav...