| Beyourself1245 a întrebat:

Salut. Am 24 de ani și am o dificultate în ceea ce privește viața sexuală.
Nu mi s-a mai întâmplat până acum asta. Am momente când sufăr de impotență in timpul actului sexual pe moment dar îmi revine după ceva timp. Când am potență maximă colac peste pupăză îmi vine să ejaculez precoce. Eu am un stil de viață haotic. Lucrez de noapte și sunt stresat și obosit. Am constatat că atunci când sunt odihnit nu am nicio treabă în privința asta. Pe mine personal mă excită și mă stimulează oral ul înaintea partidei și preludiul. Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-ti la punct viata si elimina stilul haotic, fiindca toate astea au impact serios in potenta ta sexuala!

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Eu nu cred ca ai vreo problema de natura sexuala, e posibil sa ai emotii prea intense sau sa poate nu faci fata stresului cotidian, problema ar porni de la cap.Ar fi bine sa ai un stil de viaya cat mai echilibrat in care sa mananci sanatos,
sa te odihnesti bine si suficient si sa nu te agiti aiurea choar daca ai aves probleme foarte mari.

| Lupică27 a răspuns:

Daca ai un stil de viata haotic, lucrezi de noapte, mai si bei, fumezi o sa ai tot timpul porbleme.

| DarianVicentiu a răspuns:

O parere buna