| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ceva de curand si mie se pare foarte absurda faza...

O fata sa se dezvirgineze singura raised eyebrows

Voi ce credeti? se poate asa ceva?raised eyebrowsEu nu prea cred...VA ROG FARA CATERINCA.

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Da se poate. Daca se masturbeaza se poate dezvirgina singura foarte usor. Virginitatea nu se pierde doar prin introducerea penisului in vagin... se pierde introducand orice in vagin inclusiv degetul. Sper ca ti-am fost de ajutor. Ciao!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Oh,din nefericire se poate!
Sunt destule fete care au avut accidente,in aparenta lipsite de importanta,dar care au dus la acest rezultat,daca intrebi un medic de la urgente,te vei ingrozi.
Bineinteles ca sunt si cretinele curioase,care isi fac necazul asta singure,dar ele,de fapt,au gasit ce au cautat,asa ca sa n-o mai lungim.
Deci,da,se poate ca o fata sa se dezvirgineze singura,accidental sau mai putin accidental, nu e o poveste, e un fapt real.

| RXN a răspuns:

O fata isi poate fisura himenul singura,deci nu mai e virgina din punct de vedere fizic,dar practic vorbind, o persoana se dezvirgineaza la primul contact sexual, deci inca mai e virgina din punct de vedere moral.

assiris
| assiris a răspuns:

Da. Fetele de azi sunt atât de preocupate de sex încât orice e posibil. Păcat, mai sunt și alte lucruri interesante în viață în afară de sex.

| niki a răspuns:

Se poate, dar nu inteleg de ce ar vrea cineva sa faca asta!

| Douapunccteunics a răspuns:

Orice e posibil in România!

| catalin_7637 a răspuns:

Aaa nu, e doar un mit...

| Adrian1602 a răspuns:

Se poate daca esti sado masu.adica bagi toata mana in ea se poate rupe himenul sau daca te lovesti tare.

| IonuZ_9165 a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri! Eram in dubii deoarece de la un timp de vreme prietena mea se comporta cam ciudat.si de aceea am intrebat.sa stiu daca ma mintit.sau chiar a spus adevaru straight face