| Andreiu68 a întrebat:

Salut! Am avut o relatie de 1 an cu o fata si de 7 luni suntem desprtiti. Ne-am desparit din cauza ei caci vorbea cu cativa baieti si am prins-o. In trecut a mai vorbit cu baieti, creca de 3-4 ori am prins-o ca vorbea cu cativa a si iesit, dar am iertat-o ca plangea in fata mea, mi se facea mila si promitea ca nu mai face, o iertam, dar acum fost definitiv. Ne-am despartit oficial acum 7 luni, cum am spus, iar in astea 7 luni, iubita mea tot ma cauta, plangea, venea la mine la munca, in fata blocului sa ma astepte, conturi fake sa vorbeasca cu mine, iar eu o respingeam, nu voiam sa o mai vad. Am incercat sa vorbesc cu alte fete, fosta asta a mea afla si se baga, le dadea mesaj fetelor si spunea ca e iubita mea si fetele alea direct block, am patit asa cu 10 fete cred. In astea 7 luni am mai iesit gen odata sau de doua ori pe saptaman maxim cu ea, nu ne pupam,nu ne luam in brate, ieseam asa ca amici sa zic. Cand am iesit intr-o seara cu fosta, m-a amenintat ca daca nu ne impacam se duce la primul care ii da mesaj si face sex cu el, i-am zis drum bun. Asa a si facut, a vorbit cu unul 3-4 zile, s-a dus la el acasa si au facut sex si mi-a trimis poza de pe un cont fake cu ei 2 in ipostaze indecente numai sa ma faca gelos. Cand am vazut normal ca am innebunit. Insa mna, a facut sex si a lasat-o ala. Eu inca mai simt pentru ea ceva, dar nu o mai pot privi in ochi ca la inceput, i-am spus acum 2-3 zile fostei ca eu o iert pentru tot ce a facut, iar ea a zis ca se mai gandeste, ea vorbeste cu 2-3 baieti, cand am iesit acum 2-3 zile vorbea cu un baiat cu pui, inimioare, iar baiatul cu care vorbea i-a zis ca sa iasa afara si fosta asta a mea m-a lasat, a plecat sa de vada cu el, m-am simtit ca ultimul om. Au trecut 2-3 zile de atunci, ea m-a blocat peste tot, am aflat de la niste prieteni comuni da a iesit cu ala da nu e relatie inca cu el. Insa azi iar m-a sunat cu numar ascuns daca ies afara si am zis nu, iar ea a zis ca pleaca cu baiatul X si face sex si sa nu o mai caut. Pe mine ma doare rau toate astea. Am fost un an impreuna, inca mai am sentimente si ea a zis ca mai are,dar la ce a facut si ce face nu prea cred. Incerc sa o uit dar nu pot, ma tot gandesc la ea, stiu ca mi-a facut mult rau, dar parca tot pe ea o vreau, o vreau dar parca nu. Ce spuneti sa fac si cum vedeti situatia? Eu am 24 ani, iar fosta 18.

6 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ce așteptări să ai de la o copila de 18 ani?
Mie îmi pare că strategia asta de a te recăpăta a fost doar o răzbunare a ei pentru că ai parasit-o și tu ai picat în plasa.

Ce mi se pare ridicol e că tu ai vrut să reincepi relația cu ea după ce și-a tras-o cu celălalt, în condițiile în care i-ai dat papucii pentru că doar vorbea cu alții. Nu-ti înțeleg deloc decizia.

Aia e. Ti-ai luat-o. Mergi mai departe și stai departe de ea. Parșivă e puțin spus despre ea.

| Justme1997 a răspuns:

Las-o în pace pe nebună și caută pe cineva mai matur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută alta că asta de acum își bate joc de tine.

| Anonim7391 a răspuns:

Salut bro, am văzut întrebare ta de acum 6 ani.
Și eu sunt in situația in care erai tu imi poți explica și mie cum ai ieșit? Și cum ti ai găsit fata?

| jorjache a răspuns:

E curvustina rău
Asta vrei?

| Mutulica0811 a răspuns:

Nu stiu care e mai nebun, tu sau ea. Nu poti avea asteptari de a fi vreodata intr-o relatie sanatoasa cu ea.