| paul999 a întrebat:

Salut, am avut o relatie de 2 ani si a fost o relatie mai apropiata, aici ma refer ca dormeam cu ea etc. si mereu eram impreuna oriunde mergeam iar dupa a inceput sa mi zica ca s-a indepartat de mine, dar dupa ce a aflat ca vorbesc cu o alta fata i-a fost ciuda si a inceput sa se crizeze dar ea nu vrea sa se impace cu mine, ce sa mai inteleg din asta? Efectiv sunt distrus

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Acum depinde si ce inseamna ''ca vorbeai cu alta fata'', daca nu faceai decat sa vorbesti atunci are crize de personalitate daca s-a crizat de la atat. Daca faceai ma mult esti de vina si asta e.

| paul999 explică (pentru HadesSs):

Pai e vorba ca o cunosteam de mult si incercam sa i dau explicatii ca nu a fost absolut nimic si mi-a scris si urmatoarea zi si dupa aia gata nu a mai scris nimic

| Mandreiv a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vb cu ea si sa o întrebi ce vrea, ce isi doreste iar daca raspunsul va fi ca nu mai vrea sa fiti impreuna lasa totul in urma si vezi-ti de viata in continuare...

| Love1123 a răspuns:

Frate, inseamna ca si ea tine la tine, poate a vrut sa te testeze nu stiu, eu zic ca daca tu chiar o iubesti lupta pentru ea frate, spune-i si tu ca tu credeai ca vreti sa va despartiti...incearca, muta si muntii din loc frate! Succes!

| paul999 explică (pentru Love1123):

Am incercat si nu vrea nici cum