| Roberrt21 a întrebat:

Salut, am avut un contact sexual in data de 11, ea fiind in perioada fertilă atunci cel mai probabil, nu am ejaculat in ea, ci am ejaculat afara dupa ce am scos, după aproximativ 30-40 secunde, poate sa ramana însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul SCURT si totodata si CORECT in proportie de peste 99% este NU. Te-ai oprit din penetrare cu mult timp inainte de a se produce procesul de ejaculare a spermei.

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

De fapt, cred ca a fost undeva la 20 secunde, ideea e ca stiu ca am ejaculat in afara, văzusem o secretie albicioasa ca sperma cand am scos afara, ma gândesc ca era de la ea, iar după nu am mai facut

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu te-ai masturbat inainte de actul sexual si nu ai ejaculat in ea nu poate sa ramana gravida.