| Gabor10 a întrebat:

Am făcut sex cu prietena mea și mi-o făcut și un oral, și tot înghițea saliva aia sau ce o fi(nu sperma )! O poate răni cumva sau ceva?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu i-ai facu ei oral?
Asa s-ar cuvenii, daca ea te-a satisfacut sa faci si tu acelasi lucru pentru ea!

| Gabor10 explică (pentru Violleta2022):

Da i-am făcut!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabor10):

Si ai inghit si tu secretie? Cum este? Ti-a placut, s-au te-ai strambat la gustul ei?

| mihai69 a răspuns:

Nu pățește nimic; nici lichidul preejaculator, nici sperma nu sunt „otrăvitoare". Dimpotrivă.

| vocea a răspuns:

Nu baie cum sa o ranesca in cel mai rau caz daca fata are puroi in gura sau masele cariate te poatee imbolnavi cu tine fiindca ureta este foarte sensibila si saliva ei ete plina de microbi.

| danutzu96 a răspuns:

Blea, vomit.

| Alicezzz a răspuns:

Unde sa o raneascå? Intre gingii? rolling on the floor hai ca m-ai facut sa rad laughing
Nu o raneste si nu are ce rau sa-i faca.

| Bishopp a răspuns:

Acela saliva se numeste lichid seminal. iar organul tau reproducator il produce atunci cand tu te exciti si are rol de lubrifiere. Nu o afecteaza cu nimic. Nici macar sperma. Din contra are foarte multe elemente benefice. Spor la treaba!

| YourAnonimus a răspuns:

Cum sa o rănească?!

| Gabor10 explică (pentru YourAnonimus):

Pai nu știu. Sper ca nu o afecteze la ceva sau mna. Plm