| Gshs a întrebat:

Iubita mea îmi facea sex oral cam de fiecare dată când aveam o partida de amor și înghițea sperma, ea îmi spunea că îi place dar de o vreme nu îmi mai face sex oral prea des.
Știți care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu stiu, intreab-o pe ea.

| Gshs explică (pentru Emilian65):

Multumesc, a fost simplu, mi-am făcut
,, griji " degeaba, răspunsul ei a fost :
Am crezut ca ți-e nu-ți place.
Apoi am avut o discuție cu ea și totul e bine acum.

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu-i mai place... daca i-o fi placut vreodata.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu de ce nu-i faci ei sex oral, sa inghiti asa cum ii ceri tu ei?
Cand femeia nu primeste ceea ce tu-i ceri tot timpul, se satura de faptul ca esti incapabil sa o satisfaci si-ti da papucii.

| Gshs explică (pentru Violleta2022):

Eu îi fac sex oral, ia-m făcut și îi fac în continuare, și îl fac cum vrea ea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gshs):

Acum este timpul sa inveti sa faci si sex vaginal, satisfacand fata, ca sexul oral il fac incepatori si cei care nu au habar de sex vaginal ori cei incapabili sa satisfaca vaginal o fata.
Acolo sa te vad cat rezisti si cum satisfaci, fiindca acolo se cere un penis maricel si tehnica sa poti satisface vaginal.

| Violleta2022 a răspuns:

Igiena ta lasa de dorit, de aceea refuza sexul oral.
Probabil ca nu te speli corect pe penis cu apa si sapun.

In plus, exista PREZERVATIVE care se pun peste penis si vulva la fete/femeie putand sa facis ex oral fara probleme, unele avand gust de fructe sau sunt parfumate.
Vezi ca se gasesc la farmacie sau online, pe eMAG!

| dariaenache a răspuns:

O ai prea mica