| XK a întrebat:

Acum 3 zile am facut sex cu prietena...pana aici toate bune, dar pentru prima data neprotejat, tin sa spun ca nu am ejaculat in ea(am ejaculat la 5min dupa ultima penetrare)straight face ...pana acum poate nu suna nimic suspect, dar problema apare ca ei nu i-a venit menstruatia, era normal sa vina la o zi-doua dupa ce ne-am "frecat" Acum problema este:cat la suta am sanse sa siu tatic?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

4%, ca era intr-o perioada cu fertilitate minima.

4 răspunsuri:
| XK explică:

Gata pot sa dorm linistit inseamna ...Subiect inchis:d
Nu ma gandeam ca voi spune asta vreo data dar, acum chiar ma bucur ca este pe stop laughing

| GogosikaInfuriata a răspuns:

100 big grin dar se poate intampla sa ii intarzie ei, mai ales daca are un ciclu neregulat happy spune-i sa-si faca un test de sarcina dupa 2 saptamani happy e mai sigur atunci (dimineata cand se trezeste)...

| manolache_1097 a răspuns:

Nici una, ai ejaculat afară nu in vagin stai calm, poate este vreo schimbare hormonală

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-2%