| Marius_5386 a întrebat:

Salut, am fost impreuna cu o fata 1 an jumate, ne-am desp.acum 5 luni, nu a vrut sa mai auda de mine, iar acum cand ne intalnim ma saluta, ma pupa. vorbeste cu mine, si pe mes vorbim, cum m-as putea impaca cu ea? imi vine sa i dau un sms.sa vb cu ea nu stiu dc.sau mai bine sunt indiferent in continuare?

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Dacă vrei să te împaci cu ea este complet greşit să fii indiferent. Dar semnele pe care le dă nu trebuie să însemne neaparat că te place şi că simte iar ceva pentru tine. ci poate să mai însemne şi că a trecut perioada aia şi na`thinking Eu zic s`o iei încet :*. Take care >big grin

5 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Buna nu ii spune la telefon, nici pe mess e urat. Daca esti convins ca inca mai poate fi ceva intre voi, propune-i sa va intalniti undeva. Vorbiti de voi, va plimbati iar cand te simti pregatit ii poti spune fara ocolisuri ce simti pentru ea. Noroc happy

| Noreasontosimle a răspuns:

Poate te place. Eu zic sa vorbesti cu ea, n-ai nimic de pierdut

| toxik a răspuns:

Daca esti sigur ca si ea ar vrea sa se impace cu tine, fa`i tu primul paswinking si vorbeste cu ea happy n`ai nimic de pierdut

| karinka_7246 a răspuns:

E simplu, doar scrie-i si o sai vezi reactia, daca iti raspunde apu face sa prelungesti ce te-ai pus in gind iar daca nu apu.gaseste alta si nu trai cu trecutul dar cu viitorul

| loveboy_1228 a răspuns:

Daca chiar o mai iubesti da`i un msj si impaca`te cu ea. Poate si-a dat seama ca a gresit