| Marius_5386 a întrebat:

Salut, am fost impreuna cu o fata 1 an jumate, ne-am desp.acum 5 luni, nu a vrut sa mai auda de mine, iar acum cand ne intalnim ma saluta, ma pupa. vorbeste cu mine, si pe mes vorbim, cum m-as putea impaca cu ea? imi vine sa i dau un sms.sa vb cu ea nu stiu dc.

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

E greu cu modul de gandire al fetelor,ai putea sa vb cu ea sa vezi daca mai simte ceva pentru tine (daca nu mai simte e clar, vrea sa fiti DOAR PRIETENI, si daca spune ca inca tine la tine si etc., atunci ii spui ca ai vrea ca lucrurile sa fie exact ca la inceput, dar e greu sa ajungi la performanta asta).
Cel mai bine e sa faci ce-ti dicteaza inima si ce crezi ca e bine :pentru ca doar TU sti ce e de facut, si trebuie sa te gandesti bine inainte sa iei decizia sa te gandesti la TOATE CONSECINTELE (care ar putea fi sa nu mai fiti nici prieteni ).
Ce sa-ti spun altceva? Indiferent de ce decizie ai lua, gandeste-te bine, si invata din greselile tale si din succesele tale.Succes in toate! funda?big grin

5 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.te sfatuiesc sa faci ce crezi uh de cuviinta.da-eu un sms! sun-o! vb cu ea la tel. apopiete bine de ea si apoi propune-i sa va impacati si sa deveniti din nou iubiti.intai fa-o prietena ta cea mai buna! bafta:X

| misumisu a răspuns:

Gandeste-te unde ati devenit prieteni - duceti-va acolo si totul va veni de la sine

| Xperson a răspuns:

Spune-i ca inca o mai iubesti si intreab-o daca mai vrea sa fiti impreuna. Spune-i tot ce simti si sigur va functiona!

| scumpika01 a răspuns:

Sincer macar ai putea incerca o incercare nu strica vezi pe urma daca mai vrea sa fiti impreunahappy fi sensibil si dragut cu ea asta o va impresiona mult si isi va aduce aminte de momentele frumoase din trecutul vostru,,, baftahappy

| Bianca_2892 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te impaci cu ea! Fii direct, lasa ocolisurile si nu mai pierde timpul. Daca mai simti ceva pentru ea vorbeste nu sta si astepta!