| efimash a întrebat:

Salut, am fost o perioada plecat, acum cind am venit acasa am dubii ca prietena m-a inselat din punct de vedere sexual, cum pot sa fac sa vad daca este adevarat se cunoaste cumva?

14 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-o la detectorul de minciuni.

| Gizăz a răspuns:

Cum adică ai dubii că te-a înşelat? Ai fi vrut s-o facă sau cum? laughing E bine că nu te-a înşelat şi emoţional, nu? laughing Şi ca să-ţi răspund la întrebare, nu. Nu ai cum să-ţi dai seama. Crezi că lasă urme sau ce? laughing

| Salontanul a răspuns (pentru Gizăz):

Cred ca ar trebui s-o miroase.winking Dupa miros isi da seama. laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă i-ai pus "contor", îi verifici "kilometrajul" rolling on the floor

Din păcate, NU ai cum să "verifici" dacă a întreţinut relaţii sexuale cu alţi băieţi/bărbaţi ( decât dacă, eventual, era virgină ).

Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Cuma adică ai „dubii că te-a înșelat"?!? I-ai dat voie s-o facă și nu știi dacă s-a lăsat pe „mâna" altora?
Păi așa-ți trebuie, dacă n-ai vorbit și cu un prieten să i-o tragă! poate biata fată nu cunoaște niciun tip cu care să-și fi dorit s-o facă.
Vezi cum ești? îi dai voie, da' nu-i spui și cu cine!
Rușinică!

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai cum sa afli daca iubita te-a inselat in perioada in care ai fost plecat. Singurul semn care o da de gol ca te-a inselat este daca ai gasi-o gravida.

| LoveSleep a răspuns:

O miroși.
Oricum, aveai pretenția să te aștepte pe tine?

| SkyPilot a răspuns:

Ai motive concrete pentru dubii, sau sunt doar inchipuiri? Daca ai motive concrete, discuta cu ea. Daca nu te convinge, relatia voastra s-a terminat. Nu a sa treci niciodata peste aceste dubii, te vor roade cat vei fi cu ea. De vazut nu are cum sa se vada, desi adevarul are uneori un mod pervers de a iesi la iveala.

| cristimihailov a răspuns:

E foarte simplu. Daca ai aceste dubii, vorbesti cu ea. Daca inca o sa le ai, atunci ii redai libertatea si gata. Te duci cu alta.

| h3r a răspuns:

Ar trebui să vorbești cu ea, să o întrebi cum i-a fost fără tine, eu știu... acum nu te aștepta să-ți zică pe față, dar dacă ești băiat deștept o prinzi repede, până la urmă minciuna are picioare scurte și va călca strâmb curând. Nu uita, tu o cunoști cel mai bine, tu știi ce-i poate pielea.

| Dariusuu a răspuns:

Poate că ești doar paranoic.

Dacă te iubește îți va spune dacă nu o să te părăsească în cel mult 2 săptămâni.

| ywar a răspuns:

Bai mai baietel, de ce nu i-ai pus si tu contor la pasa? Cu contor la pasa, se rezolva treaba. E o tampenie asta cu: "ma-seala, nu ma-nseala". Voi chiar nu realizati ca dati in patologie. Aveti probleme, nu gluma! Ia munceste sa iti dai in balbaiala, de dimineata pana seara sa vezi> Te mai gandesti ca te inseala?

| ALGator a răspuns:

Scopul (tau) ar trebui sa fie nu performanta la fidelitate ci felul in care va simtiti impreuna pe ansamblu.
Mergind pe linia asta, fara sa presezi pe cineva cu gelozii, vei constata destul de repede daca e dispusa sa continue cu tine sau daca trage in alta parte. E dreptul ei (si al tau) in ambele cazuri.
Dar daca unul preseaza pe aspectul fidelitatii, atunci e ca si cum ai da antibiotic la virusi. In loc sa se sparga buba, se amina si amindoi sufera.
P.S. Inainte cind lumea se casatorea, infidelitatea se pedepsea prin lege (adulter). Acuma toti au doar "prieteni" pentru ca le convine sa nu investeasca nimic legîndu-se. Dar in privinta fidelitatii se asteapta sa fie tot ca inainte.

| vioricavio a răspuns:

Daca ai dubii cred ca cel mai bine e sa renunti la relatia cu ea. Altfel exista multe sanse ca mai tot timpul sa ajungeti la discutii si certuri din aceasta cauza. Plus ca tot timpul vei fi suspicios si de acolo se vor naste alte certuri si discutii. Femei sunt milioane, ai sa gasesti alta nu ti fa griji.