| PleşaMihai21 a întrebat:

Salut! Am fost pe afara cu o fata serile astea, o fata cu care ies cam de doua saptamani, iar in mașina am devenit ceva mai intimi. Eu in general când ma sărut, nu am erecție. Iar de data asta, când m-a atins in zona respectiva, nu prea am simțit nimic, și la fel, nu s-a întâmplat nimic. Credeți ca pot trece peste chestia asta? Eu tot cred ca este pe baza psihicului, așa sunt întotdeauna. As lua ceva care sa ma calmeze mental pentru a trece peste asta. Am mai avut înainte o relație in care ea ma făcea sa ma simt de tot rahatul și îmi spunea ca am o problema funcțională, mi-a indus asta pana am început sa o cred. Doar ca eu continui sa cred ca este pe baza psihicului, eu fiind o persoana anxioasa de fel, și cred ca asta ar fi cea mai mare problema a mea...

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că da.

| PleşaMihai21 explică (pentru sadrian46):

Mulțumesc pentru raspunsul dumneavoastră, m-a lămurit maxim, mai ales explicația asta complexa.

| sadrian46 a răspuns (pentru PleşaMihai21):

Pentru puțin.