| LoverBoy01 a întrebat:

Am fost zilele trecute la o petrecere unde era o tipa pe care o stiam mai mult de pe internet. Am vorbit ce am vorbit apoi ne-am sarutat. A doua oara nu m-a mai lasat sa o sarut, zicandu-mi ca se lasa greu. Intre timp eram cu o fata de care m-am despartit a doua zi dupa ce m-am sarutat cu cealalta. Ce-as putea face sa o fac sa se indragosteasca de mine? big grin. funda

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai,se pare ca esti pe calea buna, daca te-a sarutat.Nu ramane decat sa mentii legatura.Dar, inainte, reflecteaza putin la statornicia ta intr-o relatie.

| MasK2 a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Pentru ce sa reflecteze eu zic ca nickname-ul sau spune totullaughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru MasK2):

Nu m-am gandit sa-si bata capul cu alegerea unui nickname expresiv, din momentul in care a demonstrat,, profunzimea,, gandirii in ce priveste slalom-ul printre relatii. Poate e bine sa stie si el ca intai se rezolva prima problema, apoi se citeste enuntul urmatoarei.Suprapunerea da erori.Sunt convins ca tu ai inteles ce voiam sa-i transmit.