| jupiter530 a întrebat:

Salut am inceput liceul si na sunt colegi si colege noi.Important e ca mi-a atras atentia o fata.Ea este foarte copilaroasa zambeste mereu totul e o gluma la ea.Si faptul ca e copilaroasa ma atrage la ea si felul in care zambeste mereu din orice.Partea proasta e ca nu prea am cum sa vorbesc cu ea decat la scoala unde la ea totul e o gluma+ca sunt colegii...Si nu pot sa vorbesc cu ea nici in drum spre casa deoarece ea se duce spre casa cu inca 3 prietene.Tin sa precizez ca ea crede ca sunt de treaba si chiar dragut.As vrea idei cum sa fac sa pot sa vorbesc cu ea, dar sa fim singuri.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu zic sa nu te grabesti si sa astepti zilele in care ea se va duce singura acasa.

| jupiter530 explică (pentru neutrino):

Sunt cam slabe sansele sa se duca singura acasa din moment ce ea si prietenele ei stau cam in aceeasi zona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primele saptamani de liceu toata lumea e de treaba si draguta, sau cel putin asa se zice. Mai bine ai astepta sa o cunosti mai bine, cat despre vorbit, nu vad problema. Sunteti colegi, stati 6 ore impreuna. Eu cu fetele pe care le simpatizam vorbeam o data la cateva zile, cand ne vedeam pe hol sau ceva de genu' si nu era nicio problema.

| johnnyuk1 a răspuns:

Actioneaza cat mai repede...pentru ca s-ar putea sa nu fii singurul care vrea sa vorbeasca cu ea