| Havoc a întrebat:

Salut am intalnit fata care parca mi-a luat mintile o iubesc foarte mult deci am jucat adevar si provocare si mereu o pupam pe buze vreau sa stau cu ea demult timp dar ea mereu zice nu momentan si doar prieteni acum e singura am incercat toate metodele dar numai stiu I-am luat de toate dar nimic nu stiu ce sa mai fac.
Va rog ajutati-ma niste idei zice mereu prieteni si azi mi-au sarit draci cand am vazut ca se saruta cu altu si nici nu era cu el deci bag cv frate mie imi zice prieteni si pe ala il cunoste de o saptamana si se pupa ma enervez
Ce sa fac mi-a luat mintile si infine nu prea am mare experienta dar am stat cu multe fete pe ea habar n-am ce sa I mai fac sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| Elsker a răspuns:

Nu trebuia sa.i cumperi cadouri, o floare sau o cutie de bomboane erau suficiente. Daca se saruta cu altul, cred ca asta spune destul de multe despre caracterul ei. Oare merita iubirea ta?winking

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toate sint doar profitoare. Le i ei cadouri si te fac să crezi că ele sint indrăgostite de tine, aiurea, ele de mici sint numai pe interes. Hoațe si parvenite.

| Raptorz a răspuns:

Asa se intampla mereu... dragoste la prima vedere... mai mult de-o vara nu tine

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asteapta sa vina ea dupa tine

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Probabil chiar te considera numai prieten, ceea ce nu inseamna si,, iubit,,.Cu cat vrei sa fortezi lucrurile, o vei indeparta. Orice ai face.

| Xenia16 a răspuns:

Incearca sa petreci mai mult timp cu ea, sa o cunosti mai bine

| JustMe34 a răspuns:

Mai baiatule, uneori fetele sunt cam ciudate..si in cazul asta sunt o multime de posibilitati.
1. poate si tipa te place dar nu vrea nimic serios cu tine din cauza ca cine stie nu vrea un prieten acum
2. poate nu te place, doar a vrut sa te indragostesti de ea si acuma sa suferi, aratandu-ti indiferenta ei si pupandu-se cu altii.
3.rezulta din 2 ca nu merita absolut deloc sa-ti placa de o asemenea fata pentru ca ai vazut si tu..nu-i pasa ca te raneste.
Acuma na..doar ea stie cu adevarat ce simte si ce crede.

| moys a răspuns:

Sincer frate sunt mai multe posibilitati

1dute iau in brate sa ii spui ca e frumoasa si sa ii spui ca o iubesti foarte mult si ca vrei sa fiti impreuna
2 trage aer in piept si zii totu tare si raspicat ceva de genu vrei sa fii iubita mea
3 poti sa rogi pe un prieten sa va faca lipeala adica el sa zica cv de genu mai fata uita asta e topit dupa tine si e cam timid ar vrea sa te intrebe daca il placi dar nu o face zi-mi mie daca il placi si o sa il fac eu sa prinda curaj
4 sa te duci la ia cu trandafiru in mina si pe el sa scrii un mesaj de genu te iubesc si vreau sa fim impreuna
SUCCES METODELE ASTEA LA MINE AU MERS laughing SUCCES INCO O DATA

| roxiche14 a răspuns:

Buna! Un sfat este sa incerci sa ii ceri altei fete sa steie cu tine chiar daca doar o folosesti, nu trebuie sa afle fata pe care o placi pentru ca isi va da seama ca o faci ca sa fie geloasa.

1: O chemi pe fata cu care se presupune ca stai si te duci in fata fetei pe care o placi
2: Incepi sa ii spui chestii acelei fete cu scopul ca ea sa te vada
3: Daca vezi ca se uita la tine tot timpul iti vei da seama ca te place si este geloasa pe cealalta.
Dar ai grija sa nu afle nici o persoana care nu iti este de incredere pentru ca o sa ii spuna fetei pe care o placi si se va supara pe tine.
BAFTA! SPER CA TE-AM AJUTAT!