| Shooter a întrebat:

Am intalnit o fata la scoala acum cateva saptamani (este mai mica decat mine cu 2 ani) si a inceput sa imi placa de ea...si am observat ca si ei ii place de mine dupa cum se uita si se comporta, dar ii este rusine sa vorbeasca cu mine si nici eu nu vreau sa ma duc la ea direct si sa ii spun ceva.Cum as putea sa vorbesc cu ea sau sa ma apropii de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa o saluti cand va intalniti 'accidental pe hol', sa ii zambesti cand se uita la tine, sa o intrebi ce face, conversatii banale prin care va apropiati. apoi ii spui sa vorbiti prin mesaje sau ceva, indirect ii ceri nr de telefon pentru ca e demodata faza cu cere-i id de mess/ nr de telefon. si totul o sa vina de la sine happy

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

SĂ te duci la ea să o inviți la un suc! Așa te apropii de ea doar nu o faci telepatic pentru Dumnezeu.

| EmoIsLov3 a răspuns:

Iao usurel prietenewinking. Pentru inceput ii ceri numarul de tel ii trimiti sms dragute...etc cred ca iti dai tu seama.