| YamahaR125 a întrebat:

Salut! Am întreținut un preludiu cu partenera mea (a fost prima dată) și după am ejaculat in pantaloni (la mine).
Au trecut 15 minute după care am decis amândoi să o facem, mi-am pus prezervativul și după am făcut... există vreun risc de a rămâne însărcinată?
Nu am ejaculat in interior, nu am introdus membrul fără prezervativ!

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Daca ai folosit prezervativ, nu este nici un risc sa ramana insarcinata!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa lasi fata gravida, odata ce a fost sex protejat cu prezrevativul.

| YamahaR125 explică (pentru Violleta2022):

Bună,chiar daca am ejaculat mai devreme cum am spus mai sus?

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum vad tu ai lacune imense in ce priveste viata sexuala.
NU poti lasa o femeie insarcinata cand facand laba, te masturbezi, ejaculezi in chiloti, in prosop sau apa.

Conditile ca sa lasi o femeie insarcinata sunt:
- sa existe sex cu penetrare vaginala si
- numai daca femeia este in perioada fertila.

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ce ziceam, tu habar nu ai teoriile și faci sex. Ești doar un alt mucos care și a început viața sexuală prea devreme. Cred că ai in jur de 15.

| YamahaR125 explică (pentru anonim_4396):

Așa si care i promblema ta dacă eu am putut la 15 ani si tu nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru YamahaR125):

Problema e că nu ești suficient de informat macar. Nici nu e normal si sănătos să faci asta la 15 ani, corpul nu este suficient de dezvoltat nici fizic și nici psihologic. Faptul că îmi răspunzi așa arată din nou că ești un mucosel imatur.