| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am nevoie de cateva pareri.O sa scriu cat de scurt pot si DAU FUNDA. Am cunoscut o fata pe tinder acum 3 zile,am tot vb de atunci,ne-am dat instagramul,am inceput eu cateva subiecte,cateva ea de discutie, in prima zi am crezut ca nu merge pentru ca nu a mai zis nimic dar seara mi-a spus ce faci, etc si nb.Acuma faza e ca avem niste prieteni in comun, eu personal pana acum nu am mai vazut-o, dar nu e cineva random de pe planeta.Ideea e ca imi raspunde destul de greu la mesaje, uneori ma lasa in seen pentru cateva ore si dupa incepe sa vorbeasca, faza e ca am inceput sa vb si de niste secrete etc si ea mi-a propus sa ne uitam la un film de drama maine si sa ne scriem in timp ce ne uitam.Acuma poate spuneti ca sunt disperat pentru ca astept sa imi raspunda instant,dar nu e chiar asa,eu vreau doar sa stiu daca simte ceva si ma gandesc la ce a zis pana acum ca da,dar prin faza ca imi da seen pare ca nu, vreau doar sa stiu daca ma considera doar ceva un prieten dar avand in vedere ca ne-am cunoscut pe tinder, ma gandeam ca poate si ea vrea relatie.Cum am spus vreau niste pareri, inteleg ca nu poti sa raspunzi instant dar nici seen de cateva ore, macar sa stiu daca am o sansa sau pierd timpul.

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu cred ca daca ar simti pentru tine ceea ce ti-ar placea tie sa simta, ti-ar raspunde imediat, nu te-ar lasa in seen cu orele. Probabil ma vei intreba de ce totusi te tine cat de cat agatat...si singura explicatie pe care o pot gasi, este ca desi nu e foarte interesata de tine, nu-i strica sa aiba pe cineva care sa o pupe in fund.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-ps avem amandoi 18 ani, deci eu cel putin sunt incepator in chestiile de genu...

| ionur a răspuns:

Tu tu ești prost.

Ia are deja de mulți pe alți iar tu ești decât un număr din sutele pe care ia îi are în listă 1 iar 2 pe tinder numai curve sunt acolo nu face prostia și greșeală imensă sa pui inima cu adevărat ca o sa regreți toată viața și ca exisți. Eu am avut tinder da am avut petruca de la o vreme toți tinder sus tinder jos am zis sa vedem care este treaba (știam sigur ca numai curve și drogați sunt acolo da am vrut sa fiu și mai sigur de atâta și exactă ce știam era deja acolo nu mi-a luat mult să-mi dau seama ce se petrece acolo și care este treaba cu tinder este și nici abonamente nu m-am făcut pe rahatul ăla de aplicație de curve în mai puțin de câteva minute deja știam care este treaba cu tinder asta acolo numai femei și fete de aventuri ai sa vezi și femeie și fete în călduri care vor... si nu au de unde și duc lipsă și chiar de au bărbați și copii acasă tot acolo ai sale găsești ai mare de tot grija cu aplicația aia și ce faci și cu cine vorbetesti de acolo și nu da e prostia sa pui inima cu adevărat la de acolo.Iar fata cu care vorbești tu acum este mai mult ca sigur ca are le altcineva îți spun asta 9999999999999999%%%%%%% la sigur ca are pe altcineva de asta tu ca fraierul iartă ma frate da ești și te pune în loc de fraiere deschide puțin nu mult ochi și ai sa vezi adevărul. Dacă aveai insta și pe Facebook poze cu un Ferrari al tău îți spun eu ca 9999999999999999%%%%%% erai cu ia de mult si iti dădea singură adresa si cu actualul deja era de mult despărțită sau il insela cu tine sa scape de el asa îi era mult mai usor cu tine de ce ia cu tine? Pai dacă apare altul tot ia se duce la altul tu poți s-o iubești cât vrei și inima de țiai da tot degeaba deschide ochi nu mai fi fraier te pune în loc de fraier face mișto de tine.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Posibil ca in spatele acelui cont sa fie un baiat care sa isi bata joc de mai multe persoane simultan printre care te afli si tu, ai incercat sa vorbesti cu ea prin video call? sa vezi accepta sau nu, acolo o prinzi cu minciuna

| LonelyGuy07 a răspuns:

Eu am patit la fel asa pe badoo, numai exista site-ul, raspundea din an in pasti si cand i-am zis sa vorbim in videocall efectiv sa numai tastam nu stia ce motivele sa bage ca sa nu o faca