| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani și de o sapt vb cu o fata. Faza e, ca
ceva e ciudat și vreau și părerea experților. Deci ne scriem amândoi, începem amândoi subiecte pentru a ne cunoaște, dar faza e ca ea răspunde super greu și uneori ma lasa în seen. Ex ii scriu la 12, vede mesajul la 17 și răspunde la 19.Acuma dacă era situația asta, ma prindeam și eu ca nu e nimic între noi, dacă ea nu îmi scria. Însă îmi scrie și ea și îmi pune tot felul de întrebări, a spus și niște secrete și acum vrea sa ne uitam la un mini serial deodată și sa vb între timp. Credeți ca face mișto de mine sau sta cu mine de plictiseala? Ma mâncina asta.din mesaje pare ca ii place și din timpul de răspuns și faza cu seen nu. Dau FUNDA

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are fata? Se vede ca i si bate joc de tine, nu o interesezi si de aceea scrie greu sau nu raspunde, este imatură.

| AnotherGirl a răspuns:

Hello, hello! Asta cu răspunsul la mesaje depinde de foarte multe lucruri. Fata are job? Face cursuri? Dacă da, e de înțeles că nu poate sta tot timpul să răspundă la mesaje.

Eu zic că e un semn bun și faptul că inițiază ea discuții. Dacă te erai deloc interesant pentru ea, nu te-ar fi căutat deloc.

Dacă nu are job și știi sigur că stă acasă, atunci ar trebui să-ți dea de gândit, într-adevăr.

| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii o relatie doar de amicitie, fara sentimente.

| Robert2526 a răspuns:

Hai ca nu e greu sa stii ce ai de facut. Pentru o perioada, continua asa, apoi cand se apropie si ea mai mult, scrie-i din ce in ce mai rar. O sa mearga 100%

| sen0rita a răspuns:

Isi bate joc de tine. se comporta imatur, daca chiar avea sa tina la tine sau sa ii pese de tine nu avea sa nu iti raspunda si sa te lase pe seen.

| andreikr a răspuns:

Indiferent ce vârstă are (cred că e mai mică), mi se pare complexată. Adică îi trebuie 5 ore să vadă mesajul și încă două ca să răspundă? Hai să fim serioși... probabil că îi place că te ții după ea, se simte cineva.

| anonim_4396 explică (pentru andreikr):

Are tot 19