| Thoro a întrebat:

Salut, am nevoie de sfaturile voastrewinking. Deci am cunoscut o fata noua, am vorbit ne-am întâlnit, am vorbit mult timp si pe facebook si la telefon, dar tatăl ei nu o lasa sa aibă prieten, dar nu tatăl ei e problema acum. Deci a început sa răspundă greu la mesaje, dar la telefon vorbeam si cate 2 ore odată, de cate ori o întrebam daca s-a plictisit de mine ea zice ca nu ca vorbesc prostii, si ne certam puțin si da normal la sfârșit ea avea dreptate mereu nu? Ca doar eu trebuie sa fiu prost sa nu o supăr cu nimic. Cand o întreb daca ii mai place de mine imi zice ca da, dar nu cred pentru ca lasa pe fb comentarii si la alti băieți, dar ea zice ca doar pentru ca sunt cunoscuți sau ca o etichetează aiurea in poze. Si acum mi-a zis ca pe fb 3 zile sa nu ii scriu pentru ca are fratele ei parola. Dar de-aia tot vad comentarii si ca etichetează pe nu stiu cine care is doar prieteni cica pe care ii cunoaste si tatăl ei. Deci mie mi se par multe abureli, in realitate e mult mai complicat. Dar sfatul vostru care e? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Sunteți împreună, acum vă testați reciproc rabdarea sau ce faceți?

| RorySan a răspuns:

Imi aduc aminte ceva.
Si eu cu prietenul meu tot la fel vorbeam.Dar sora-mea avea parola de la facebook si nici eu nu am mai putut vorbi cu el asa mult.Dar desigur parintii mei nu erau de acord sa am un prieten.
Povestea este foarte asemanatoare.
Cat timp va veti iub veti trece peste toate obstacolelor.
Bafta!